1. ročník (2021)

Jednotlivci - Python

# Meno Priezvisko Škola Body programy Body za čas Body spolu
1 Jakub Konc Gymnázium Párovská Nitra 1000 111 1111
2 Gabriela Chutňáková Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 1000 48 1048
3 - 4 Adam Lopatka Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 900 0 900
3 - 4 Samuel Ján Mucha Gymnázium Párovská Nitra 900 0 900
5 Jakub Bordáš Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 780 18 798
6 Vladimír Štefunko Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 700 18 718
7 Jozef Komáromy Gymnázium Vráble 700 0 700
8 Jakub Gál SPŠSE Nitra 650 0 650
9 Marek  Sádovský SPŠSE Nitra 520 12 532
10 Samuel Vincent Ray Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 530 0 530
11 - 12 Daniel Mačura Gymnázium Golianova Nitra 510 0 510
11 -12 Adam Balko SPŠSE Nitra 510 0 510
13 Bálint Janik Gymnázium Golianova Nitra 490 0 490
14 Jakub Hulala Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec / GIK 480 0 480
15 Pavol Poláček Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec / GIK 430 48 478
16 - 17 Michal Bahna Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 460 12 472
16 - 17 Filip Pereš Súkromné gymnázium Futurum Košice 460 12 472
18 Rastislav Vojtuš Súkromné gymnázium Futurum Košice 450 12 462
19 Ján Chromík Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 440 0 440
20 Andrej Horváth Gymnázium Golianova Nitra 410 12 422
21 Martin Drlík Gymnázium Párovská Nitra 420 0 420
22 - 23 Matej Suchoň Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 400 0 400
22 - 23 Filip Kozík Piaristické gymnázium sv.J.Kalazanského Nitra 400 0 400
24 Milan Páleš Piaristická SŠ Františka Hanáka Prievidza 390 9 399
25 Dominik Špalek Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec / GIK 380 15 395
26 René Gál Gymnázium Andreja Vrábla Levice / GAV 360 0 360
27 Filip Prochác Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec / GIK 350 0 350
28 Marko Budáč Gymnázium Ľudovíta Štúra Zvolen / GLS 310 27 337
29 Ľuboš Maračka Piaristické gymnázium sv.J.Kalazanského Nitra 320 3 323
30 Branislav Repáň Gymnázium Andreja Vrábla Levice / GAV 310 3 313
31 Benjamín Chrvala Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 300 3 303
32 Marek Geleta Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 300 0 300
33 Jakub Szollosy Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 280 0 280
34 Saša Snidová Gymnázium Andreja Vrábla Levice / GAV 260 0 260
35 Filip Gašpárek Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 250 0 250
36 Adam Mladý Gymnázium Golianova Nitra 220 0 220
37 - 40 Štefan  Gazdík  Gymnázium Andreja Vrábla Levice / GAV 210 0 210
37 - 40 Martin Petkeš Gymnázium Golianova Nitra 210 0 210
37 - 40 Szabolcs István Bárczy SOŠTE Jozefa Szakkayho Košice 210 0 210
37 - 40 Patrik Vereš SOŠTE Jozefa Szakkayho Košice 210 0 210
41 - 46 Gabriel Frano Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 200 0 200
41 - 46 Ákos Babik SOŠTE Jozefa Szakkayho Košice 200 0 200
41 - 46 S. G. SOŠTE Jozefa Szakkayho Košice 200 0 200
41 - 46 C. K. SOŠTE Jozefa Szakkayho Košice 200 0 200
41 - 46 Bence Lőrincz SOŠTE Jozefa Szakkayho Košice 200 0 200
41 - 46 Ádám Magyar SOŠTE Jozefa Szakkayho Košice 200 0 200
47 Adam Oreský SPŠE Zochova Bratislava 190 0 190
48 Juraj Malčovský Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 180 0 180
49 Juraj Heriban Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 170 0 170
50 - 51 Matej Jakubčík Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 160 0 160
50 - 51 Kristián Kiss SOŠT Rožňava 160 0 160
52 Richard Prček Gymnázium Golianova Nitra 150 0 150
53 Jakub Mesároš Piaristické gymnázium sv.J.Kalazanského Nitra 140 0 140
54 Štefan Csank SOŠTE Jozefa Szakkayho Košice 120 0 120
55 - 61 Gregor Mihalovič Gymnázium Golianova Nitra 100 0 100
55 - 61 Richard Žibek Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec / GIK 100 0 100
55 - 61 Matej Hlivák SOŠT Rožňava 100 0 100
55 - 61 Denis Lukáč SOŠT Rožňava 100 0 100
55 - 61 Richard Mezei SOŠTE Jozefa Szakkayho Košice 100 0 100
55 - 61 David Dužek SPŠE Zochova Bratislava 100 0 100
55 - 61 Miroslav Sýkora SPŠE Zochova Bratislava 100 0 100
62 Miroslav Drugda Gymnázium Ľudovíta Štúra Zvolen / GLS 70 0 70
63 Michal Vrzal SOŠT Rožňava 60 0 60
64 D. S. SPŠE Zochova Bratislava 40 0 40
65 Ondrej Krajčovič Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 10 0 10


Jednotlivci - C

# Meno Priezvisko Škola Body programy Body za čas Body spolu
1 Michal Rábek Gymnázium sv. Cyrila a Metoda Nitra / GCM 270 0 270
2 Adam Vojtíšek SPŠE Zochova Bratislava 100 0 100
3 M. J. SOŠT Rožňava 80 0 80
4 Marek Hetteš SPŠE Zochova Bratislava 30 0 30


Školy - Najlepší priemerný výsledok

# Škola Počet bodov Počet účastníkov Priemer
1 Gymnázium Párovská Nitra 2431 3 810,3
2 Gymnázium Vráble 700 1 700
3 SPŠSE Nitra 1692 3 564
4 Súkromné gymnázium Futurum Košice 934 2 467
5 Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 7159 17 421,1
6 Piaristická SŠ Františka Hanáka Prievidza 399 1 399
7 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec / GIK 1803 5 360,6
8 Gymnázium Golianova Nitra 2102 7 300,3
9 Gymnázium Andreja Vrábla Levice / GAV 1143 4 285,8
10 Gymnázium sv. Cyrila a Metoda Nitra / GCM 270 1 270
11 Gymnázium Ľudovíta Štúra Zvolen / GLS 407 2 203,5
12 Piaristické gymnázium sv.J.Kalazanského Nitra 863 8 107,9
13 SOŠTE Jozefa Szakkayho Košice 1640 16 102,5
14 SOŠT Rožňava 500 7 71,4
15 SPŠE Zochova Bratislava 560 9 62,2


Školy - Najviac získaných bodov

# Škola Počet bodov Počet účastníkov
1 Gymnázium Angely Merici Trnava / GAM 7159 17
2 Gymnázium Párovská Nitra 2431 3
3 Gymnázium Golianova Nitra 2102 7
4 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec / GIK 1803 5
5 SPŠSE Nitra 1692 3
6 SOŠTE Jozefa Szakkayho Košice 1640 16
7 Gymnázium Andreja Vrábla Levice / GAV 1143 4
8 Súkromné gymnázium Futurum Košice 934 2
9 Piaristické gymnázium sv.J.Kalazanského Nitra 863 8
10 Gymnázium Vráble 700 1
11 SPŠE Zochova Bratislava 560 9
12 SOŠT Rožňava 500 7
13 Gymnázium Ľudovíta Štúra Zvolen / GLS 407 2
14 Piaristická SŠ Františka Hanáka Prievidza 399 1
15 Gymnázium sv. Cyrila a Metoda Nitra / GCM 270 1


0. ročník (2020)

Kategória stredoškoláci


# ID Zúčastnení súťažiaci Škola Jazyk
1. 43 M. H. Gymnázium sv. Cyrila a Metoda PYTHON
2. 14 J. K. Gymnázium Párovská 1 PYTHON
3. 12 J. K. Gymnázium Vráble PYTHON
4. 21 A. L. Gymnázium Angely Merici v Trnave PYTHON
5. 8 M. G. Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10 PYTHON
6. 18 M. K. Gymnáziun Golianova 68, Nitra PYTHON
7. 5 M. D. SPŠE Nové Zámky PYTHON
8. 3 J. B. Gymnázium Angely Merici, Trnava PYTHON
9. 29 S. P. Bilingválne Gymnázium Golianova 68, Nitra PYTHON
10. 22 D. M. Gymnázium Golianova 68, Nitra PYTHON